LISTA PRZYJĘTYCH DZIECI NA NOWY ROK SZKOLNY 2021/2022 Z PODZIAŁEM NA GRUPY

Grupa I – Żabki

Wychowawcy: Izabela Kobielak

                          Martyna Zimmer

  1.  Apolo Bogna
  2.  Carvalho Nina
  3.  Florek Olaf
  4. Gola Aleksandra
  5. Gronowska- Śliwińska Zuzanna
  6. Gruszka Olga Maria
  7. Górecka Rozalia
  8. Jankowska Anastazja
  9. Januszewska Gabriela
  10. Jaworska Maja
  11. Kosiński Jerzy
  12. Kowalska Zuzanna
  13. Krych Lena
  14. Łażewski Piotr
  15. Malarczyk Maria
  16. Marciniak Adrianna
  17. Nadolny Jan
  18. Olejniczak Maria
  19. Paprzycka Iga
  20. Przybylski Nikodem
  21. Rejmann Iwo
  22. Sarnowski Jan
  23. Staszewski Albert
  24. Szczepaniak Wojciech
  25. Włodarczak Martyna

Grupa II – Biedronki

Wychowawcy: Edyta Maciejewska

                          Aleksandra Kajdasz

  1. Borowczyk Michał
  2. Chlebowska Hanna
  3. Duda Iga
  4. Gaweł Leon
  5. Gaweł Michalina
  6. Jędrzejczak Tymon
  7. Joachimiak Monika
  8. Kaźmierczak Jakub
  9. Kloc Mateusz
  10. Leciej Jakub
  11. Lipert Jagoda
  12. Łażewska Marta
  13. Maciejewska Weronika
  14. Morawska Emilia
  15. Motyl Marta
  16. Nawrocki Kamil
  17. Niemier Marcin Mateusz
  18. Paluszkiewicz Laura
  19. Pawlak Alan
  20. Radziejewska Melania
  21. Ratajczak Maja
  22. Stańczyk Zuzanna
  23. Świerczyńska Jagna
  24. Werner Zofia
  25. Włodarczak Antonina

Grupa III- Pszczółki

Wychowawcy: Eliza Dalska

                          Aleksandra Kajdasz

  1. Apolo Jagna
  2. Bury Adrianna
  3. Dębicki Jan
  4. Grajek Konstanty
  5. Gronowska- Śliwińska Amelia
  6. Górka Antoni
  7. Górzny Wiktor
  8. Hałas Franciszek
  9. Jackowiak Alicja
  10. Jankowski Franciszek
  11. Januszewska Barbara
  12. Kosiński Wojciech
  13. Nowicka Amelia
  14. Pankowski Leon
  15. Pankowski Seweryn
  16. Piechocki Oliwier
  17. Radziejewski Maurycy
  18. Sprenger Zuzanna
  19. Toś Mikołaj
  20. Tłok Borys
  21. Tłok Jan Bernard
  22. Wiatr Maja Stanisława
  23. Wiatr Patryk Andrzej
  24. Wiernowolska Maria
  25. Wróbel Maria

Grupa IV – Jeżyki

Wychowawcy: Katarzyna Kajdan

                          Mariola Kuberacka

  1. Bartkowiak Dominik
  2. Czajka Adrian Piotr
  3. Filas Filip
  4. Kaczmarek Gniewko
  5. Kajdasz Katarzyna
  6. Klęk Stanisław
  7. Kloc Aleksander
  8. Kukowiecki Szymon
  9. Lesiński Kacper
  10. Maciejewska Hanna
  11. Miedziarek Antoni
  12. Mróz Mikołaj
  13. Nadolna Martyna
  14. Olejniczak Filip
  15. Piechocki Marcel
  16. Przybylski Wiktor
  17. Rogalińska Michalina Anna
  18. Rydlewski Szymon
  19. Szymanowski Franciszek Krzysztof
  20. Telega Jagoda
  21. Walkowiak Antoni
  22. Wiatr Bartosz
  23. Wiatr Natan
  24. Wójkiewicz Oliwier
  25. Zimmer Alicja

Grupa V- Motylki

Wychowawcy: Agnieszka Sprenger

                          Mariola Kuberacka

  1. Adamska Hanna
  2. Bandyszak Eliza
  3. Duda Maja
  4. Dydymski Witold
  5. Gibała Tobiasz
  6. Horowska Maja
  7. Jankowska Zuzanna
  8. Jurczyński Feliks
  9. Kaczmarek Mieszko
  10. Kaczor Alan
  11. Kamińska Blanka
  12. Lipski Jan
  13. Matuszewska Olga
  14. Motyl Marcel
  15. Nowak Oliwia
  16. Pawlak Kacper
  17. Piecuch Olgierd
  18. Pohl Alicja
  19. Pohl Stefania
  20. Pohl Tomasz
  21. Staszewski Andrzej
  22. Stępa Alicja Ewa
  23. Szulc Tomasz
  24. Tomczak Filip
  25. Wierzbicka Hanna

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast