Powitanie wiosny

Powitanie Wiosny

W piątek 19 marca dzieci z naszego przedszkola świętowały pierwszy dzień wiosny. Podczas uroczystości przedszkolaki miały okazję wykazać się znajomością i wiedzą o nadchodzącej porze roku, rozwiązywały zagadki, brały udział w konkursach i wykonały piękne prace plastyczne. W dniu „Powitania Wiosny” przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Przyjście Wiosny” przygotowane przez grupę 5,6 – latków. Najbardziej oczekiwaną częścią dnia były barwne tańce z „gaikami”. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoja radość z przyjścia nowej pory roku. Jesteśmy pewni, że starania naszych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.

Na zdjęciach poniżej znajdują się prace plastyczne dzieci oraz dzieci świętujące nadejście wiosny.


18 030 Replies to “Powitanie Wiosny”