Aktualności:

Dzień Rodziny

25 maja 2024 roku odbył się Festyn Rodzinny. Cieszymy się, że mogliśmy razem celebrować ten wyjątkowy dzień pełen radości, zabawy i wspólnych chwil. Sobotnie wydarzenie było nie tylko okazją do wspaniałej zabawy, ale przede wszystkim do budowania i umacniania naszej przedszkolnej społeczności. Dziękujemy za odwiedziny Panu Wójtowi Gminy Zaniemyśl Grzegorzowi Grali.

Rodzice z grupy Tygrysków wraz z Paniami Agnieszką Sprenger i Martą Kułak przygotowali przedstawienie „Rzepka” J.Tuwima. Duma nas rozpiera, że mamy tak zdolnych rodziców.

Link do występu:

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę” odbyły się szranki rodzinne. Nagrody ufundowała Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zaniemyślu #Postawnarodzine.

W trakcie festynu została przeprowadzona zbiórka na rzecz chorej Zosi Jankowskiej.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim tym, bez których ten dzień nie mógłby się odbyć:

Radzie Rodziców

Wójt Gminy Zaniemyśl Grzegorz Grala

Czerwone Lwy

Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu

GKRPA w Zaniemyślu

Ochotnicza Straż Pożarna w Zaniemyślu

Gmina Zaniemyśl

Szkółka Piłkarska GOL

5. Drużyna Starszoharcerska „Ślad”

4. Gromada Zuchowa „Polne Kwiatki” – druhnom z zastępu Rysiów: Mai, Oli i Zosi oraz Oliwi z zastępu Bobrów za pomoc w kąciku SPA oraz za animacje dla dzieci.

Panu Jackowi za przygotowanie choreografii.

Panom, którzy pomagali przy rozkładaniu namiotów.

Rodzicom za wypieki.

Panu Piotrowi za obsługę nagłośnienia.

Wszystkim Pracownikom Przedszkola za zaangażowanie 🙂