Grupa V Pszczółki

Wychowawca – Eliza Dalska/Mariola Kuberacka

Trójkąt
Trójkąt
Kwadrat
Kwadrat
Koło
Koło

Aktualności Pszczółek

Europejski Dzień Logopedy

Od 6 do 8 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Europejski Dzień Logopedy. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach, a proponowane ćwiczenia warg, języka i żuchwy oraz podniebienia usprawniły narządy mowy.

Czytaj więcej »

DZIEŃ DINOZAURA 🦖 🦕

24 lutego w grupie Pszczółek odbyły się kolejne zajęcia z innowacji pedagogicznej „Terapia plastyką”. Dzisiaj świętowaliśmy DZIEŃ DINOZAURA. Dzieci dowiedziały się co to są dinozaury, jak się

Czytaj więcej »

BALIK KARNAWAŁOWY 🎉

21 lutego odbył się w naszym przedszkolu BALIK KARNAWAŁOWY pt.: „Dzieci Świata”. Kolorowe stroje i wystrój oraz skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki

Czytaj więcej »
Wczytano wszystkie aktualności
Skip to content