Kolorowy Świat

Aktualności:

Dzień Rodziny na sportowo :)

27 maja, w ramach Dnia Dziecka, w naszym przedszkolu odbył się festyn rodzinny „Dzień Rodziny na sportowo”. Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne a następnie zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy #NowWeMove#MOVEWeek

W ramach Programu Adaptacyjnego do Przedszkola „Witaj w Kolorowym Świecie” zostały zaproszone nowo przyjęte dzieci wraz z rodzicami.

Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji- dmuchańce, małe SPA, ciasta, napoje, owocowe szaszłyki i rożki oraz przyjazd grupy motocyklowej #CzerwoneLwy z Zaniemyśla, która udostępniła sprzęt oraz odpowiednie produkty do waty cukrowej i popcornu. Podczas festynu odbyła się zbiórka na rzecz chorej Zosi https://www.siepomaga.pl/jankowska-zosia

Wszystkim zaangażowanym w dzisiejszy festyn serdecznie dziękujemy!

#OchotniczaStrażPożarnaZaniemyśl za wypożyczenie stołów i ławek;

#GminnyOśrodekKulturywZaniemyślu za wypożyczenie stołów, nagłośnienia oraz za udostępnienie toalet;

Harcerkom, które pomagały przy malowaniu twarzy i robieniu tatuaży;

Pani Agnieszce Kalisz i KGW Jeziory Wielkie za wypożyczenie namiotów;

Radzie Rodziców za zaangażowanie i pomoc ?

Panu Mateuszowi Gola za rusztowanie i montaż ścianki;

Panom za rozłożenie namiotów ?

Skip to content