Kolorowy Świat

Aktualności:

I GMINNA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

31 stycznia 2024r. odbyła się I Gminna Olimpiada Przedszkolaków organizowana przez nasze przedszkole, pod patronatem Pani Wójt Gminy Zaniemyśl, w której udział wzięli Przedszkole Samorządowe „Kolorowy Świat” w Zaniemyślu, Szkoła Podstawowa Śnieciska , Szkoła Podstawowa im. Ryszarda Wincentego Berwińskiego w Zaniemyślu, Przedszkole Akuku. Podczas zawodów była zaciekła rywalizacja i dobra zabawa. W przerwie pomiędzy konkurencjami odbył się pokaz cheerleaderek z naszego przedszkola oraz dzieci odwiedził bohater ulubionej przez wszystkich bajki Blue.

Nasza drużyna zdobyła pierwsze miejsce! Wszystkim uczestnikom bardzo gratulujemy!

Dziękujemy za pomoc i przybycie Pani Justynie Dąbrowskiej Wójt Gmina Zaniemyśl

GKRPA w Zaniemyślu

Szkółka Piłkarska GOL⚽🏐🧡💙❤️💜

Skip to content