Lista dzieci przyjętych na nowy rok szkolny 2022/2023 z podziałem na grupy

Grupa I – Żuczki

Wychowawcy: Aleksandra Kajdasz

                          Martyna Zimmer

  1. Liliana Borońska
  2. Jakub Maksymilian Gadziński
  3. Maria Górka
  4. Witold Hałas
  5. Nela Kamińska
  6. Jagoda Kołacka
  7. Miłosz Kowalski
  8. Ludwik Lipski
  9.  Zuzanna Mielczarek
  10. Barbara Patreucha
  11. Aleksander Pawlak
  12. Jagna Poniewierska
  13. Marcelina Radziejewska
  14. Zofia Stachowska
  15. Małgorzata Szczepaniak
  16. Kamila Szmytowska
  17. Szymon Świderski
  18. Michalina Świerczyńska
  19. Dawid Urbas
  20. Barbara Walkowiak
  21. Alicja Małgorzata Wierzbicka
  22. Łukasz Wit- Niemier
  23. Ida Maria Wojciechowska
  24. Franciszka Wujczak
  25. Adam Zalewski

Grupa II – Żabki

Wychowawcy: Izabela Kobielak

                          Monika Tomczak – Zys

  1. Bogna Apolo
  2. Bruno Dębicki
  3. Lena Ferenc
  4. Olaf Florek
  5. Leon Gielniak
  6. Aleksandra Gola
  7. Gabriela Januszewska
  8. Zofia Koperska
  9. Jerzy Kosiński
  10. Jan Kuchowicz
  11. Lena Krych
  12. Michalina Lipińska
  13. Piotr Łażewski
  14. Dominika Maciejewska
  15. Maria Malarczyk
  16. Adrianna Marciniak
  17. Jan Nadolny
  18. Nikodem Przybylski
  19. Jakub Reda
  20. Iwo Rejmann
  21. Jan Sarnowski
  22. Albert Staszewski
  23. Wojciech Szczepaniak
  24. Sandra Maria Toś
  25. Martyna Włodarczak
  26. Mark Serhiiv  
  27. Artem Krawczenko  

Grupa III – Biedronki

Wychowawcy: Edyta Maciejewska

                          Martyna Zimmer

  1. Borys Boroński
  2. Nina Carvalho
  3. Hanna Chlebowska
  4. Leon Gaweł
  5. Michalina Gaweł
  6. Rozalia Górecka
  7. Olga Maria Gruszka
  8. Anastazja Jankowska
  9. Maja Jaworska
  10. Tymon Jędrzejczak
  11. Jakub Kaźmierczak
  12. Zuzanna Kowalska
  13. Jakub Lesinski
  14. Mikołaj Marciniak
  15. Kamil Nawrocki
  16. Marcin Mateusz Niemier
  17. Maria Olejniczak
  18. Iga Paprzycka
  19. Alan Pawlak
  20. Maja Ratajczak
  21. Zuzanna Stańczyk
  22. Zbyszek Stróżyk
  23. Jagna Świerczyńska
  24. Gabriela Świerkowska
  25. Zofia Werner
  26. Solonia Krawczenko

Grupa IV – Pszczółki

Wychowawcy: Eliza Dalska

                         Mariola Kuberacka

  1. Jagna Apolo
  2. Adrianna Bury
  3. Jan Dębicki
  4. Maja Duda
  5. Konstanty Grajek
  6. Antoni Górka
  7. Franciszek Hałas
  8. Alicja Jackowiak
  9. Franciszek Jankowski
  10. Barbara Januszewska
  11. Gniewko Kaczmarek
  12. Wojciech Kosiński
  13. Mikołaj Mróz
  14. Amelia Nowicka
  15. Leon Pankowski
  16. Seweryn Pankowski
  17. Oliwier Piechocki
  18. Maurycy Radziejewski
  19. Zuzanna Sprenger
  20. Jagoda Szmytowska
  21. Borys Tłok
  22. Jan Bernard Tłok
  23. Mikołaj Aleksander Toś
  24. Maria Wiernowolska
  25. Maria Wróbel
  26. Aleksander Uperenko  

Grupa V- Motylki

Wychowawcy: Agnieszka Sprenger

                          Mariola Kuberacka

  1. Michał Borowczyk
  2. Iga Duda
  3. Monika Joachimiak
  4. Mieszko Kaczmarek
  5. Blanka Kamińska
  6. Stanisław Wiesław Klęk
  7. Mateusz Kloc
  8. Jakub Leciej
  9. Jagoda Lipert
  10. Marta Łażewska
  11. Weronika Maciejewska
  12. Emilia Maria Morawska
  13. Marta Motyl
  14. Filip Olejniczak
  15. Laura Paluszkiewicz
  16. Kacper Pawlak
  17. Marcel Piechocki
  18. Melania Radziejewska
  19. Julia Szumińska
  20. Filip Tomczak
  21. Antoni Walkowiak
  22. Maja Stanisława Wiatr
  23. Patryk Andrzej Wiatr
  24. Antonina Włodarczak
  25. Oliwier Wójkiewicz