Kolorowy Świat

Aktualności:

Zaniemyski Kiermasz Świąteczny 2023

9 grudnia nasze przedszkole wzięło udział w Zaniemyskim Kiermaszu Świątecznym 2023.

Pracownicy przedszkola razem z Radą Rodziców przygotowali stoisko na w/w kiermasz. Było wiele atrakcji: słodkości, stroiki i ozdoby świąteczne, kakao z piankami, koło fortuny, kosmetyki Ziaja itp.

Dzieci z zerówek wraz z Paniami przygotowały świąteczny występ artystyczny.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego stoiska, rodzicom wykonującym stroiki i wszelkie słodkości.

Dziękujemy Radzie Rodziców działającej przy naszym przedszkolu za pomoc, organizację i wsparcie.

Dziękujemy Panu Łukaszowi Niemier i Dariuszowi Gielniakowi za udoskonalenie „Koła Fortuny”.

Dziękujemy Joannie Pulwickiej ZIAJA DYSTRYBUTOR Andrzej Pulwicki za przekazanie kosmetyków na kiermasz.

Dziękujemy Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu za organizację Zaniemyskiego Kiermaszu Świątecznego.