Grupa I Żuczki

Wychowawca – Aleksandra Kajdasz / Martyna Zimmer

Trójkąt
Trójkąt
Kwadrat
Kwadrat
Koło
Koło

Aktualności Żuczków

Ogólnopolski projekt „Bajkowa wyprawa”

„Bajkowa wyprawa” to zaproszenie dzieci do świata klasycznych, europejskich bajek. Poprzez aktywne działanie przedszkolaki poznały postaci, postawy i przygody bajkowych bohaterów. Dzięki tym bajkom „Żuczki” dostrzegały i rozróżniały

Czytaj więcej »

Wycieczka do schroniska

12 kwietnia przedszkolaki z grup „Żuczki”, „Żabki”, „Biedronki” wyjechały do schroniska dla zwierząt bezdomnych w Gaju na warsztaty pt.”Przyjdź się przytul”. Podczas tego wyjazdu dzieci wręczyły karmy dla zwierząt, które były

Czytaj więcej »

W wiosennym ogródku

Grupa Żuczki zrealizowała kolejne zadanie w ramach projektu „Sensorycznie się rozwijam, bo biegam, skacze, badam i dotykam” pt. „W wiosennym ogródku”.

Czytaj więcej »

Strażacy w przedszkolu

22 marca strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wlkp. odwiedzili nasze przedszkolaki. Podczas spotkania strażacy zaprezentowali sprzęt wykorzystywany w swojej pracy, omówili zagrożenia, na jakie mogą

Czytaj więcej »
Wczytano wszystkie aktualności
Skip to content