Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 27 listopada w Przedszkolu Samorządowym w Zaniemyślu odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami  były dzieci z grupy „Biedronki”. Maluchy zaprezentowały program artystyczny, w którym wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą. Biedroneczki pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Punktem kulminacyjnym było pasowanie, poprzez symboliczne położenie kredki przez panią Dyrektor na ramieniu każdego dziecka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy i upominki przygotowane przez grupę „Pszczółki”. Po zakończeniu części oficjalnej na dzieci czekał słodki poczęstunek. Dziękujemy pracownikom przedszkola i rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.


One Reply to “Pasowanie na przedszkolaka”

Dodaj komentarz